Novinky

30.03.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví, proto některé z našich kroužků otevíráme svým uživatelům online. Tady roušku potřebovat nebudete.
Pojďte si s námi vyzkoušet činnosti, které pro vás připravují naši lektoři - vedoucí, které znáte ze svých kroužků. Jedeme v tom společně! Tým DDM Praha 5

24.03.2020 DDM Praha 5 je uzavřen

Vláda svým usnesením ze dne 12. 3. 2020 vyhlásila nouzový stav a nově zakázala osobní přítomnost žáků, studentů a ostatních účastníků při vzdělávání nebo studiu na základních uměleckých školách, při zájmovém vzdělávání ve školských zařízeních pro zájmové vzdělávání (do této kategorie patří i DDM), na jazykových školách a v jednoletých jazykových pomaturitních kurzech. Z toho důvodu bude DDM Praha 5 do odvolání uzavřen.

Výlet historickým vlakem a parníkem

09.03.2020 Zveme všechny rodiče s dětmi na zajímavou akci konanou v sobotu 25. 4. 2020 v Posázaví, která nám připomene 120 let trati nazvané Posázavský pacifik a 80 let národní kulturní památky kolesového parníku Vltava.
uvedenou sobotu budou mít zájemci jedinečnou možnost svézt se historickým parním vlakem do Davle a zpět parníkem Vltava. V tento den se tyto jízdy uskuteční celkem dvakrát. Jízdenky je možné zakoupit od 9. 3. 2020 ve všech  pokladnách ČD a.s.
Leták a více informací naleznete v příloze: 
Výlet historickým vlakem a parníkem.

Akci pořádají ČD a.s. a Paroplavba Praha ve spolupráci s DDM Praha 5.