Novinky

25.06.2020 AKTIVNÍ MĚSTO

Zapojili jsme se do programu AKTIVNÍ MĚSTO. Bližší informace

zde

30.05.2020 Vrácení úplaty za neproběhlé lekce.

Vážení klienti, budeme vám vracet poměrnou část úplaty za neproběhlé lekce z důvodu uzavření a omezení provozu Domu dětí a mládeže Praha 5 díky epidemii Covid.Bližší informace

zde

30.03.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví, proto některé z našich kroužků otevíráme svým uživatelům online. Tady roušku potřebovat nebudete.
Pojďte si s námi vyzkoušet činnosti, které pro vás připravují naši lektoři - vedoucí, které znáte ze svých kroužků. Jedeme v tom společně! Tým DDM Praha 5

Vrácení úplaty za neproběhlé lekce.

30.05.2020 Vážení klienti,

budeme vám vracet poměrnou část úplaty za neproběhlé lekce z důvodu uzavření a omezení provozu Domu dětí a mládeže Praha 5 díky epidemii Covid. Podmínkou je vyplnění formuláře vratky Covid - 19  - ke stažení ZDE. Vratku posílejte na e-mailovou adresu vedoucího oddělení, který má na starost váš zájmový útvar. O vrácení peněz si můžete požádat nejpozději do 30.6. 2020. Na vratky zaslané po tomto datu, bohužel, již nemůžeme brát zřetel.

Vzhledem k tomu, že se při vracení částečných úplat za kroužky jedná o poměrně náročnou administrativní činnost, není možné tyto částky převádět na další školní rok. Žádosti můžete podávat osobně, poštou nebo emailem. 
 

Pokud se rozhodnete, že  poměrnou část úplaty nechcete vracet a podpořit tak naší činnost, není třeba nijak reagovat. V tom případě vám velice děkujeme!