Novinky

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

Velikonoce ve světě

16.03.2021 Ahoj děti i dospělí, máme pro vás nový veselý kvíz pro radost. Tentokrát se spolu podíváme do celého světa. Také jste zvědaví, jak se v různých koutech světa slaví Velikonoce? Naše soutěž vás seznámí se spoustou velikonočních tradic, které nejspíš neznáte. Neváhejte se pak podívat na bližší informace k velikonočním zvykům z blízkých i dalekých zemí.

Přímo zde můžete postupně vyplnit náš online soutěžní list.

Soutěž probíhá do Velikonoční neděle 4. dubna 2021.

Vyhodnocení proběhne do 9. dubna 2021 a vítězi budou kontaktováni na jimi uvedené emailové adrese. Těšíme se na vaše odpovědi