Novinky

13.09.2021 Aktivní město

Od 1. září 2021 se opět zapojujeme do programů Aktivní město Praha 5 - SPORT Aktivní město Praha 6 - SPORT A VOLNÝ ČAS, ze kterých můžete získat příspěvky na pravidelné činnosti ve školním roce 2021/2022.

AKTIVNÍ MĚSTO

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

Aktualizace opatření MŠMT

29.09.2021 Přinášíme vám aktuální změny v návaznosti na jednání Vlády ČR ze dne 27. 9. 2021.

OTN (očkování/negativní test/prodělaná nemoc) není nově vyžadováno v případě pravidelných aktivit neměnného kolektivu bez ohledu na počet osob ve skupině. 
Jakékoliv volnočasové aktivity, které se konají pravidelně v neměnném kolektivu, již také nejsou omezeny podmínkou dokládání OTN, a to i v případě kdy se aktivit účastní více než 20 osob. Z tohoto důvodu bylo také zrušeno prodloužení Ag testu pro pravidelné aktivity neměnného kolektivu ze 72 hodin na 7 dnů.

Pokud se budou pořádat aktivity, které nejsou charakteru pravidelné aktivity neměnného kolektivu, je OTN vyžadováno vždy při účasti více než 20 osob