Novinky

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

LPT Stavíme modelové dioráma

Pro začínající a pokročilé modeláře a další zájemce nabízíme příměstský tábor zaměřený na stavbu jednoduššího dioráma. Dioráma je postavený kousek krajiny, která je stavěna z materiálů jako je dřevo, překližka, kov, plasty, papír a různé posypové přírodní materiály. První fází je výroba a vymodelování prostředí, terénu nebo krajiny, do které je následný děj zasazen. Např. výroba skal, lesů, rybníků, cesta silnic, luk a polí.
Ve druhé fázi se vyrobené prostředí doplní technikou, vozidly, stavbami a figurkami, aby dojem celého znázorňovaného děje byl dokonale věrohodný a autentický se skutečností. Volbu dioráma si účastníci řeší sami s lektorem ještě před zahájením LPT. Lektor zároveň vysvětlí zájemcům i případné základy elektro zapojení.Začínající modeláři dle dohody s lektorem začnou se stavbou papírového dioráma.
Každý účastník si staví svoje dioráma, které na konci LPT po závěrečném vyhodnocení o ceny si odnese domů.

Kód 100936
Název LPT Stavíme modelové dioráma
Termín konání 12.07.2021 08:30 - 16.07.2021 16:30
Místo konání PRAHA 5 DDM Štefánikova 235/11
Hlavní vedoucí Ladislav Seidl
Věková skupina 9-17 let
Sraz účastníků dle pokynů pro rodiče
Vybavení na akci dle pokynů pro rodiče před táborem
V ceně zahrnuto materiál na dioráma,drobné ceny, pedagog
Cena 2000,- Kč
Volná místa Volno