Novinky

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

Přehled táborů

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 40

LT MASH 4077 Český Dub

01.07.2021 Máš v sobě pořádný kus odvahy? Zvládneš rozdělat oheň pomocí křesadla? Baví tě výzvy a jen tak se něčeho nezalekneš? Pojeď s námi na tábor do Českého Dubu. Budeš plnit množství obtížných a dobrodružných úkolů. Tábor je určen pro děti všech věkových skupin. Čekají tě sportovní a vědomostní soutěže, celotáborová hra, posílení týmového ducha, posílení osobní samostatnosti. Vedle celotáborové hry také běžné letní aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry,tábornické dovednosti, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky... Tešíme se na tebe! Penzion Kovář, Český Dub III 169, 463 43 Český Dub

LT Lipno 2021

03.07.2021 Vodácký tábor přímo na Lipenské přehradě. Spaní pod stany, vaření na ohni. Celotáborová hra, plavby na pramicích, kanojích i raftech.

LT Ostrý

Přijímáme náhradníky

03.07.2021 LT se dvacátým prvnim rokem bude konat v chatičkovém táboře u rybníka Ostrý, poblíž Blatné, v krásném přírodním prostředí ekologicky čistých jižních Čech. Na programu kromě tradičních her, soutěží, sportovních dissciplín budou i výlety do okolí, jízda na koních, apod. Součástí programu budou i celotáborové hry. Na konci tábora budou děti oceněny dle svých dosažených výsledků v různých táborových soutěžích. Adresa LT: Letní tábor DDM Prahy 5 "Pod velkou duhou" u rybníka Ostrý, pošta Blatná.388 01.

LT Výtvarný na koních

Obsazeno

04.07.2021 Tábor je určen kreativním dětem, které mají blízko k přírodě, rády tvoří s různými druhy materiálů a chtějí poznat náročnou práci s koňmi. Dopolední i odpolední program bude zaměřen především na jízdu na koních, jejíž nedílnou součástí bude teoretická příprava i lehčí práce ve stájích. Volný čas vždy zpestříme výtvarnou činností, sportovními hrami. V rámci výtvarné části programu jde především o rozvíjení představivosti a seznámení se s náročnějšími výtvarnými technikami.

LPT s Lenkou

Přijímáme náhradníky

05.07.2021 Letní tábor pro děti se zájmem o výlety v hlavním městě a blízkém okolí(program bude odpovídat aktuálním hygienickým pravidlům). Odpolední program bude zaměřen na keramickou tvorbu a výtvarné činnosti.

LT Ferdinandov

10.07.2021 Letní tábor s názvem "Olympijské hry ve Ferdinandově" - budeme sportovat, hrát hry, hýbat se a užívat si výlety v krásné přírodě Jizerských hor.

LPT Keramika s Janou

Obsazeno

12.07.2021 Keramika a výtvarné činnosti. Výlety po Praze a blízkém okolí.

LPT s angličtinou "Little adventurers"

Obsazeno

12.07.2021 - lektor AJ Mohi Kanan - program bude připraven na základě aktuálních hygienických opatření - výuka AJ, zařazení pohybových a výtvarných činností, hry - případně návštěva muzea, hradu... (podle aktuálních hygienických opatření) - v ceně není zahrnuta strava (svačina, oběd - můžnost ohřátí v mikrovlnce, svačina) - bližší informace Vlaďka Polidorová (773 779 698, vladka.polidorova@ddmpraha5.cz)

LPT Sportovní hry

12.07.2021 Sportovní příměstský tábor plný her a soutěží. Tábor je zaměřen na míčové hry a bude probíhat v tělocvičně Tyršova domu a na přilehlých hřištích. V případě dotazů volejte vedoucího tábora pana Kološe 774 572 894.

LPT Stavíme modelové dioráma

12.07.2021 Pro začínající a pokročilé modeláře a další zájemce nabízíme příměstský tábor zaměřený na stavbu jednoduššího dioráma. Dioráma je postavený kousek krajiny, která je stavěna z materiálů jako je dřevo, překližka, kov, plasty, papír a různé posypové přírodní materiály. První fází je výroba a vymodelování prostředí, terénu nebo krajiny, do které je následný děj zasazen. Např. výroba skal, lesů, rybníků, cesta silnic, luk a polí. Ve druhé fázi se vyrobené prostředí doplní technikou, vozidly, stavbami a figurkami, aby dojem celého znázorňovaného děje byl dokonale věrohodný a autentický se skutečností. Volbu dioráma si účastníci řeší sami s lektorem ještě před zahájením LPT. Lektor zároveň vysvětlí zájemcům i případné základy elektro zapojení.Začínající modeláři dle dohody s lektorem začnou se stavbou papírového dioráma. Každý účastník si staví svoje dioráma, které na konci LPT po závěrečném vyhodnocení o ceny si odnese domů.

LPT Týden s lasery

12.07.2021 LPT je pro děti a studenty, kteří se chtějí seznámit a vyzkoušet si zacházení s lasery a přípravu dat pro ně, uvažují o vlastním laseru domů pro technické nebo výtvarné využití. A nebo si jen chtějí pohrát se skutečnou technologií, známou spíše ze scifi žánru. Každý z účastníků si sestaví malý laser, dostane vlastní ochranné brýle a samozřejmě si odnese vyrobené výtvory, které si sám navrhl a zpracoval.

LPT Zdravotní kondiční cvičení s Lenkou

Poslední 2 místa

12.07.2021 Cvičení zaměřené na kondici, vnitřní stabilitu těla, přirozenou rovnováhu. Vhodné pro každého. Jednotlivé lekce zaměřené na různé partie, mix pomůcek i cvičebních technik.

Hudební příměstský tábor 1

19.07.2021 Hudební příměstské tábory jsou zaměřeny na sestavení a nácvik závěrečného vystoupení. Každé dopoledne navštívíme nějaké zajímavé místo jako např. České muzeum hudby, hřiště nebo botanickou tahradu. Obědy a částečně i občerstvení jsou zajištěny.

LPT Letní keramika

Poslední 2 místa

19.07.2021 Letní keramické tvoření je určeno pro začátečníky i pokročilé. Účastníci mají při své tvorbě volnou ruku. Během hodin pod dohledem kreativně i technicky vyspívají a seznamují se s novými technikami zpracování keramických hmot a s novými kombinacemi použití glazur, engob, skla, krajky apod. Není vhodné pro maminky s dětmi. Glazování ZDARMA v termínu 9.8. - 11.8.2021 nebo po dohodě.

LPT pro předškoláky III

Obsazeno

19.07.2021 - DÍTĚ MUSÍ ZVLÁDAT SEBEOBSLUHU! - program bude připraven na základě aktuálních hygienických opatření - zařazení pohybových a výtvarných činností, hry - případně návštěva muzea, hradu... (podle aktuálních hygienických opatření) - v ceně není zahrnuta strava (svačina, oběd - můžnost ohřátí v mikrovlnce, svačina) - bližší informace Vlaďka Polidorová (773 779 698, vladka.polidorova@ddmpraha5.cz)

LPT s batůžkem kolem Prahy

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Tábor zaměřený na zážitkovou turistiku, výlety po Praze a okolí, hry, soutěže a vyrábění.

LPT Sportovní hry II

19.07.2021 Sportovní příměstský tábor plný her a soutěží. Tábor je zaměřen na míčové hry a bude probíhat v tělocvičně Tyršova domu a na přilehlých hřištích. V případě dotazů volejte vedoucího tábora pana Kološe 774 572 894.

LPT Tenisový kemp

Poslední 2 místa

19.07.2021 Tenisový kemp s trenérem I. třídy Ondřejem Mertou. Tenis, hry, obědy. TC Spořilov, U Michelského lesa 261, 140 00 Praha 4

LT Amity camp 2021

20.07.2021 Celotáborová hra s bodováním. Dopolední program - kroužky, tzn. tanec, sporty (plavání, ragby, míčové hry, fotbal, turnaj ve vybíjené,...), malování, tvoření, hudba, fotografování, první pomoc... Děti si vyberou, na jaký kroužek budou chtít jít. Odpolední program - Soutěže, výlety s úkoly, společné hry v táboře nebo mimo něj (vždy s celotáborovou tématikou). Večerní program - hry, soutěže v táboře nebo blízkém okolí, táboráky, diskotéky, karnevaly, divadla. Táboroví vedoucí: Majka, Sára, Áďa, Tim, Ellen, Vláďa. adresa: Penzion Kovář, U Koupaliště 119, 463 43 Český Dub

LT Cykloturistický Běleč nad Orlicí

Přijímáme náhradníky

25.07.2021 Cykloturistické výlety hvězdicově z jednoho místa, hry, soutěže, koupání. Tábor je OBSAZEN!!!

Hudební příměstský tábor 2

26.07.2021 Hudební příměstské tábory jsou zaměřeny na sestavení a nácvik závěrečného vystoupení. Každé dopoledne navštívíme nějaké zajímavé místo jako např. České muzeum hudby, hřiště nebo botanickou tahradu. Obědy a částečně i občerstvení jsou zajištěny.

LPT Atletika I

26.07.2021 Příměstský tábor s dopoledním atletickým programem. Odpoledne program s lektory z DDM -hry, výlety Stadion Přátelství,Běžecká 2407/2, 169 00 Praha 6-Břevnov

LPT pro předškoláky I

Obsazeno

26.07.2021 - DÍTĚ MUSÍ ZVLÁDAT SEBEOBSLUHU! - program bude připraven na základě aktuálních hygienických opatření - zařazení pohybových a výtvarných činností, hry - případně návštěva muzea, hradu... (podle aktuálních hygienických opatření) - v ceně není zahrnuta strava (svačina, oběd - můžnost ohřátí v mikrovlnce, svačina) - bližší informace Vlaďka Polidorová (773 779 698, vladka.polidorova@ddmpraha5.cz)

Hudební příměstský tábor 3

02.08.2021 Hudební příměstské tábory jsou zaměřeny na sestavení a nácvik závěrečného vystoupení. Každé dopoledne navštívíme nějaké zajímavé místo jako např. České muzeum hudby, hřiště nebo botanickou tahradu. Obědy a částečně i občerstvení jsou zajištěny.

LPT Postav si robota s Arduinem

02.08.2021 LPT je pro zájemce o programování Arduina a robotiku.Každý z účastníků si sestaví vlastního kolového robota s Arduenem nano vybaveného senzory sledování čáry, ultrazvukové detekce překážek i signalizací stavu a připraveného na další rozšíření. Dále účastník naprogramuje robotovi základní dovednosti jízdy a orientace, případně další úlohy. Výhodou(ale ne nutností) je jakákoli předběžná znalost programování Arduina a zkušenosti s drobnou mechanickou prací. Postaveného robota si na konci LPT každý odnese domů.

LPT taneční

Poslední 3 místa

02.08.2021 Taneční příměstský tábor s Eliškou Kopeckou, která se účastnila v loňských letech táborů s Terezkou Novosadovou. Taneční tréninky a další aktivity. Téma tábora Diesney.

LT Český Dub - rodiče + děti

08.08.2021 Rekreačně zaměřený letní tábor pro rodiny s dětmi a handicapovanými dětmi z Pastelky o.p.s. Celotáborová hra,soutěže,program HZS, preventivní program PČR, divadlo Toy Machine. Penzion Kovář, Český Dub III 169, 463 43 Český Dub

LPT - Sportovní PT

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Sportovní a netradiční hry a soutěže venku(v tělocvičně), zdokonalování plavání, koupání v Aquaparku Barrandov. Místo srazu a odchodu: Sportovní areál FZŠ Barrandov II, V Remízku - proti Aquaparku (8:15-8:30 a 16:00-16:15) Možnost předávání dětí v DDM Praha 5 (8:00,16:30) Místo konání: FZŠ Barrandov II, V Remízku 919, Praha 5, 15200 a Aquadream Barrandov, K Barrandovu 1173/8, Praha 5, 152 00 Podmínka účasti: děti po 1.třídě, osvojené základy plavání (min. uplave 15 m)

LPT pro předškoláky II

Obsazeno

09.08.2021 - DÍTĚ MUSÍ ZVLÁDAT SEBEOBSLUHU! - program bude připraven na základě aktuálních hygienických opatření - zařazení pohybových a výtvarných činností, hry - případně návštěva muzea, hradu... (podle aktuálních hygienických opatření) - v ceně není zahrnuta strava (svačina, oběd - můžnost ohřátí v mikrovlnce, svačina) - bližší informace Vlaďka Polidorová (773 779 698, vladka.polidorova@ddmpraha5.cz)

LT Volejbalový kemp

Poslední 4 místa

14.08.2021 volejbalový kemp přednostně pro dívky ze ZÚ Barevný minivolejbal místo konání: Učební středisko ČVUT FEL, Temešvár 12, 397 01 Temešvár

LPT Atletika II

Poslední 3 místa

16.08.2021 Příměstský tábor s dopoledním atletickým programem. Odpoledne program s lektory z DDM -hry, výlety Stadion Přátelství,Běžecká 2407/2, 169 00 Praha 6-Břevnov

LPT Letní škola s PC

16.08.2021 Pětidenní příměstský tábor zaměřený na počítače, fyziku a matematiku především formou praktické práce a pokusů pod vedením odborných lektorů ve specializovaných pracovištích na Smíchovské střední průmyslové škole, Preslova 72/25, Praha 5, která se zaměřuje na počítače a programování. Určeno žákům z 6. -9. třídy se zájmem o obor a případně i studium na této škole.

LPT pro modeláře a výletníky

16.08.2021 Tábor je zaměřen na dopolední cca 2,5 stavbu papírových a plastikových stavebnic - kitů. Ve větší části dne pak k návštěvě různých muzeí a zajímavých lokalit - ty budou upřesněny v návaznosti na jejich letní nabídky.Předpokládáme asi tyto zajímavá muzea:Muzeum MHD, Muzeum Karla Zemana, Muzeum Trabantů, Národní památník na Vítkově, Království železnic aj. Celodenní výlet je plánován do Plzně (návštěva podzemních katakomb a Techmánie). Časově je LPT plánovan od cca 8.30 - 16.30 až do 17 hod. Přesný program účastníci obdrží dopředu s dalšími org. pokyny k LPT. Informace: p. Vaculín 774 555 300.

LT KDH

Obsazeno

21.08.2021 Tábor pro členy ZÚ KDH zaměřený na dopravu a techniku

LT Každý den má své kouzlo

22.08.2021 8 MÍST - 4 - 8 let - v penzionu Lumka je ubytován pouze tábor DDM - sociální zařízení na pokoji - penzion má vlastní zahradu, je u lesa, mimo Zásadu - poznání, hry, koupání, soutěže, výtvarné dílničky, výlet... - bližší informace Vlaďka Polidorová (773 779 698, vladka.polidorova@ddmpraha5.cz)

LPT Atletika III

23.08.2021 Příměstský sportovně rekreační tábor ve spolupráci s Atletikou USK Praha. Dopolední atletický trénink s trenéry atletických přípravek USK ve dvou blocích, oběd, odpolední program s lektory DDM - hry, výlety. Stadion Přátelství,Běžecká 2407/2, 169 00 Praha 6-Břevnov

LPT Breaking Holidays

23.08.2021 Letní příměstský tábor zaměřený na výuku Bboyingu - pouličního stylu tance, který je všeobecně známý jako Breakdance. ? Naučíš se základní i pokročilé varianty breakových technik, kterými jsou: Toprock, Footwork, Drops, Freezes a Powermoves. ? Dozvíš se spoustu informací o hiphopové kultuře, do které Bboying spadá. ? Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. DDM Praha 5, Štefánikova 11 Od 1.7. přihlášení možné pouze přes mail: tereza.klimova@ddmpraha5.cz

LPT Na výlet s Terkou

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Příměstský tábor zaměřený lehce turisticky. Každý den výlet na jiné zajímavé místo v širším okolí Prahy a krátká procházka. Účastníci musí být schopní ujít pěšky alespoň 10 km. Od 1.7. přihlášení možné pouze přes mail: tereza.klimova@ddmpraha5.cz

LPT Postav si osciloskop

23.08.2021 LPT je určen všem zájemcům, kteří by chtěli do své domácí dílničky osciloskop, mají zájem se seznámit s možnostmi měření a funkcemi současných přístrojů. Dále si chtějí nacvičit využívání tohoto přístroje pro mnoho různých účelů. Účastníci LPT si postaví a oživí vlastní malý osciloskop, přesvědčí se o jeho skutečných vlastnostech a naučí se ho využívat. Na konci LPT si ho odnesou domů. Zájemci by měli mít mírně pokročilou úroveň v elektronice, zkušenosti s pájením a drobnou mechanickou prací. Nemusí mít předběžné zkušenosti s osciloskopy, všechno nutné vybavení pro ně bude k dispozici.

LPT S batůžkem kolem Prahy II.

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Všeobecný tábor,výlety kolem Prahy. Tábor je OBSAZEN!!!

Filtry

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31