Novinky

13.09.2021 Aktivní město

Od 1. září 2021 se opět zapojujeme do programů Aktivní město Praha 5 - SPORT Aktivní město Praha 6 - SPORT A VOLNÝ ČAS, ze kterých můžete získat příspěvky na pravidelné činnosti ve školním roce 2021/2022.

AKTIVNÍ MĚSTO

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

Propozice

Propozice k vědomostním soutěžím ve školním roce 2020 - 2021

Přinášíme vám propozice k vědomostním soutěžím, které se budou konat ve školním roce 2020 - 2021.

MŠMT vyhlásilo ve Věstníku č. 7 ze dne 21. 10.2020 přehled vědomostních soutěží a přehlídek. Propozice pro OK vycházejí z pokynů Národního pedagogického institutu ČR a Magistrátu hl. města Prahy ze dne 9. 11. 2020. 

Soutěže se letos budou konat distančně. Je nutné sledovat naše webové stránky, podmínky soutěže se můžou změnit v návaznosti na epidemiologickou situaci.

Žáci/studenti, kteří mají zájem o účast ve školním kole, se musí obrátit na garanta soutěže ve své škole, popř. svého učitele,
V listopadu a prosinci probíhají školní kola olympiád v matematice, dějepisu a češtině.

Jsme si vědomi, jaké komplikace a úskalí přinese uspořádání školního kola, přesto věříme, že se do soutěží zapojíte! 

Soubory ke stažení :