Novinky

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

Aktuality k vědomostním soutěžím

29.01.2021
1. Soutěž v německém jazyce:

Pro letošní školní rok je z důvodu malého počtu přihlášených zrušené pražské krajské kolo Soutěže v německém jazyce. V návaznosti na to nebude DDM Praha 5 organizovat obvodní kolo pro Prahu 5 a 13.

2. Soutěž v anglickém jazyce:

Obvodní kolo pro Prahu 5 a 13 se uskuteční distančně 10.3.2021.

3. Biologická olympiáda:

V letošním ročníku v kategoriích C, D budou pořádána jen školní a krajská kola, obvodní kola se neuskuteční. Více informací naleznete v manuálu: Biologická olympiáda - manuál nebo na webu  www.biologickaolympiada.cz.