Novinky

13.09.2021 Aktivní město

Od 1. září 2021 se opět zapojujeme do programů Aktivní město Praha 5 - SPORT Aktivní město Praha 6 - SPORT A VOLNÝ ČAS, ze kterých můžete získat příspěvky na pravidelné činnosti ve školním roce 2021/2022.

AKTIVNÍ MĚSTO

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

Informace k vědomostním soutěžím

05.10.2021 Upozorňujeme na změny v Pythagoriádě, došlo k posunu kategorií a termínů. Více informací ZDE.  

Byla zahájena školní kola těchto olympiád: Matematická olympiáda, kat. Z5, Z9 / Zeměpisná olympiáda / Biologická olympiáda. Více informací o jednotlivých olympiádách jsou na jejich webových stránkách:
www.matematickaolympiada.cz
www.zemepisnaolympiada.cz
www.biologickaolympiada.cz

13.10.2021 proběhne první soutěž letošního školního roku - korespondenční forma soutěže Přírodobědný klokan.