Novinky

03.02.2021 Upozornění na podvodné emaily - Phishing

Vážení klienti, chtěli bychom vás upozornit na novou hrozbu. Některým klientům DDM Praha 5 přišly v nedávné době podvodné e-maily o otevírání provozu, které mohou obsahovat škodlivý odkaz na online formulář odkazující na online službu GOOGLE. Přílohu neotevírejte, na odkaz neklikejte a tento email, prosím, okamžitě smažte! DDM Praha 5 žádné odkazy tohoto typu nerozesílá a technologii firmy GOOGLE nevyužívá. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, neklikat na neznámé odkazy v nich uvedené a nevyplňovat přihlašovací údaje. U podobných emailů také doporučujeme kontrolovat adresu odesílatele.

24.10.2020 ONLINE - Jedeme v tom společně!

Otevřeli jsme pro vás virtuální dveře k nám do domečku
Prosím, vstupte

ONLINE DDM Praha 5

Koronavirus a omezení provozu nás nezastaví

Akce

Naučná lesní hra zrušena

01.03.2021 Z důvodu striktních omezení vládou ČR nemůžeme v současné době realizovat terénní hru "Jaký je život v lese", termín zahájení bude oznámen po skončení opatření omezujících pohyb osob.

Zimní hra

29.01.2021 Po vánoční hře tady máme další zimní hru! Noční dobrodružná terénní hra probíhá opět v parku na Cibulkách v Košířích. Leták a další informace jsou ke stažení v článku.

Hra s pohádkou

18.01.2021 Na našem online portálu pro distanční výuku nyní naleznete Hru s pohádkou! Soutěž probíhá do 12. února a bude vyhodnocena do 19. února. Odkaz na hru naleznete v článku.